• Kültür Mah.Atatürk Blv.Beyaz Saray Avm.Kat4:No:84 Muş
  • Çalışma Saatlerimiz :08:30-09:30

Sigortacılık, belirsizlikleri azaltarak riskleri yönetmeyi ve beklenmedik durumlara karşı korunmayı sağlayan kritik bir sektördür. Hayatın her alanında, bireylerin ve işletmelerin karşılaşabileceği risklere karşı güvence sağlama amacıyla sigorta çözümleri sunulmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalar, çeşitli sigorta türleriyle ve özelleştirilmiş hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler.

Ev Eşyası Sigortası

Eşya Sigortası,

evinizde yer alan özenle seçerek satın aldığınız eşyalarınızda teminatlarınız kapsamındaki risklerin meydana gelmesi nedeniyle maddi zarara uğramanızı engeller. Konut eşya sigortası poliçesinde deprem, yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel ve su baskını, fırtına, yer kayması gibi doğal afetlerin yanı sıra terör olayları, grev, lokavt, kargaşa, halk hareketleri gibi olağan dışı etmenler sebebiyle uğranılan zararlar da teminat kapsamındadır. ‘Ev eşya sigortası neleri kapsar’ sorusunun yanıtı ise eviniz, eşyalarınız ve sevdikleriniz ve hatta komşularınızdır.
Eşya Sigortası ile sunulan Asistans Hizmetleri ise konutta meydana gelen hasar sonucu oluşan tesisat ve elektrik sorunlarının tamiratından doktor veya ambulans gönderilmesine, çilingir ihtiyacından profesyonel ev hizmetleri organizasyonuna kadar geniş bir yelpazede sunulur.

Avantajları Nelerdir?


Eşya paket sigortası ile teminat kapsamındaki eşyalarınız meydana gelebilecek risklere karşı güvence altına alınarak risklerin gerçekleşmesi durumunda doğacak zararlarınız nakit olarak karşılanır. Asistans hizmetleri de sigortalıların ev yaşamını kolaylaştırmayı hedefler.